Please Click!

Zatrudnimy na stanowisko

Programista C++, C#, Java, PHP

(Nr ref.: AS-CJP-2016-05)

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań programistycznych
  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Znajomość obiektowego języka programowania (C++, C#, Java, PHP)
  • Znajomość obiektowych metodyk tworzenia aplikacji
  • Motywacja do dalszego kształcenia się w powiązanych technologiach
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wysoki standard miejsca pracy
  • Pakiet socjalny

Nasze atuty:

  • Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Siedziba w nowoczesnym budynku biurowym
  • Bardzo dobre warunki pracy

Miejsce pracy:

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Career at ASTEC