Please Click!

Jesteśmy jedną z najstarszych firm informatycznych z Zielonej Góry o całkowicie polskim kapitale. Od 1993 roku rozwijamy oprogramowanie dla zagranicznych firm z anglo- i niemieckojęzycznych państw w obszarze energetyki, telekomunikacji oraz przemysłu motoryzacyjnego. Posiadamy również własne produkty w dziedzinach GIS, rozwoju oprogramowania, cyberbezpieczeństwa oraz marketingu internetowego.

Zatrudniamy ponad 30 programistów w naszej siedzibie w Zielonej Górze. Dołącz do nas jako:

C#/.NET Developer

Miejsce pracy:
- Kraków, ul. Władysława Syrokomli 7/7
- Warszawa, ul. Solec 18/20
- Zielona Góra, ul. Stanisława Wyspiańskiego 11 (www.w11.pl)
- Remote (szczegółowe zasady do uzgodnienia)

Do naszego biura w Zielonej Górze poszukujemy programistów, którzy wezmą udział w rozwoju nowego oprogramowania geoprzestrzennego, opartego na C#/.NET (back-end) oraz JavaScript (front-end). Oprogramowanie będzie częścią grupy produktów geoprzestrzennych, wykorzystywanych przez zagraniczne przedsiębiorstwa energetyczne. Po zakończeniu prac możliwe jest, zależnie od preferencji, dalsze utrzymanie i rozwój aplikacji lub przeniesienie do innego projektu.

Zadania:

  • Projektowanie rozwiązań w technologii C#/.NET

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

  • Testowanie kodu

  • Praca w metodyce Scrum

Oferujemy:

  • Możliwość wykazania się w międzynarodowych projektach, zarówno dla startupów jak i korporacji

  • Wysoki standard miejsca pracy w nowoczesnym biurowcu w centrum Zielonej Góry bez open space’ów (zobacz www.w11.pl)

  • Elastyczny czas pracy (start między godz. 7:00 a 9:00)

  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy

  • Bezpłatne lekcje j. angielskiego i j. niemieckiego

  • Owoce oraz pomieszczenia rekreacyjne

  • Spotkania integracyjne

  • Dostęp do karty MultiSport

  • Wspólne zamawianie obiadów na Talerz.pl

  • Możliwość pracy zdalnej​

  • Możliwość zamówienia Pakietu Medycznego w PZU

Wymagania:

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość technologii C#/.NET

  • Doświadczenie w tworzeniu/rozwijaniu aplikacji webowych

  • Motywacja do kształcenia się w technologiach webowych i mobilnych

  • Otwartość do pracy w wielokulturowych zespołach rozlokowanych na całym świecie

  • Pozytywne nastawienie i doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Znajomość wzorców projektowych

  • Znajomość dowolnego obiektowego frameworka JavaScript (Angular, Ember)

  • Gotowość do krótkich wyjazdów służbowych

W zgłoszeniu prosimy umieścić klauzulę:
"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Astec IT Services Sp. z o.o. (ul. Stanisława Wyspiańskiego 11, 65-036 Zielona Góra), w celu realizacji:
[ ] bieżącego procesu rekrutacji,
[ ] przyszłych procesów rekrutacji, jednak nie dłużej niż do ____-__-__."

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Astec IT Services Sp. z o.o. (ul. Stanisława Wyspiańskiego 11, 65-036 Zielona Góra). Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit c Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO) i (jeśli Kandydat podał więcej danych osobowych niż to wynika z Kodeksu Pracy) dobrowolna zgoda Kandydata. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne acz niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Oferty kandydatów, którzy nie wyrazili zgody na przetwarzanie ich danych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji, zostaną zniszczone niezwłocznie po zakończeniu tego procesu.​

Career at ASTEC